Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama

Ek eşya depolama hizmetimiz ile tüm eşyalarınızın dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde yanınızda olmasını sağlıyoruz. 206 ülkede istediğiniz süre zarfında eşyalarınızı uygun koşullarda saklıyor ve uygun fiyatlarla %100 güvenilir depolama imkanı sunuyoruz.

Birlikte Çalıştığımız Markalar

Birçok ünlü kurumsal müşterimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz; işte onlardan bazıları!

fd

Tüm Eşyalarınızı Zaman, Mekan Sınırı Olmadan Depoluyoruz

Zaman ve mekan konusundaki sınırları kaldırmak ve varış noktasında taşınmaya hazır hale getirmek için daha fazla zamana sahip olmak isteyenler için eşya depolama imkanına sunuyoruz.  Herhangi bir sebepten eşyalarınızın depolanması gerektiği anda temiz, düzenli, ısı-nem-ışık koşulları onaylı depomuzda kapalı mühürlü kutular içerisinde saklama hizmeti sunuyoruz. Evinizi kapatıyor ama eşyalarınızı koyacak yeriniz yoksa veya taşınmanızı geciktirip belli bir süre eşyalarınızı saklamak istiyorsanız Eşya Depolama hizmetimizle size tüm kafanıza takılan sorunları silip atıyoruz!

Gideceğiniz ülke Türkiye ise eşyalarınızı onaylı saklama koşullarına sahip depomuza taşıyabiliriz, böylece bulunduğunuz lokasyondaki eşyalarınızı hemen tahliye etmek istediğinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Eşyalarınız depomuzdayken kiralık (ev, ofis vb.) biz müşterilerimizin daha az endişe duymasını ve rahat hareket etmelerini sağlamak için her türlü gerekeni planlıyoruz. Size sadece taşınırken bu yeni değişimin rahatlığını hissetmek kalıyor.

İster Türkiye’ye ister Türkiye’den taşınmak isteyin. Türkiye’den ayrılmak isteseniz bile eşya depolama konusunda desteğimiz var.

Eşyalarınızı paketledikten sonra, depomuza taşıyabilir ve siz diğer taraftaki durumun sevkiyata hazır olduğunu söyleyene kadar saklayabiliriz. Depolama hizmeti aldığınız andan itibaren eşyalarınızı en iyi koşullarda depomuzda tutacağız.

Siz taşınma işleminiz sırasında sizi sınırlayan tüm sıkıntıları bize bırakın, depolama işleminizi biz hallederiz!

Depomuz +500 Cbm depolama kapasitesine sahiptir. Depolama ekibimiz, küçük veya büyük, kırılgan veya sağlam olsun, her bir eşya konusunda çok dikkatlidir.

Eşyalarınızı depomuza yüklerken, taşırken, boşaltırken ve yerleştirirken her hareket titizlikle yapılır.

Depomuzda sizin için her zaman özel bir yer var!

Müşteri Temsilcisi

Uygun

Eşyalarınızı Depolamanız için Size Yardımcı Olabilir Miyim?

Yurt içi ve Yurt Dışı Tüm Eşya Saklama İsteklerinizi Hemen Planlayabiliriz.

Whatsapp
Ara

Eşyalarınızı Kolaylıkla Saklayın, Bekletin, Koruyun

Paketlenmiş ürünlerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve koşullarda depoluyoruz!

Yurt İçi Eşya Depolama

Yurtiçi taşıma amaçlı depomuz özel olarak bu iş için dizayn edilmiştir. Türkiye’nin 81 ili genelinde size en iyi eşya depolama hizmetini sunuyoruz.

Uluslararası Eşya Depolama

260 farklı ülkede eşyalarınızı depoluyor ve dilediğiniz zaman dilediğiniz yere taşınmasını sağlıyoruz

Geniş Kapasite

Depomuz 500 metreküpten fazla kapasiteye sahip olduğundan, mallarınızı kabul etmek için her zaman boş bir alana sahibiz!

Yüksek Kalitede Depolama İmkanı

Eşyalarınız elimize geçtiğinde çalışanlarımız size iyi bir hizmet sunmak için her türlü fedakarlığı yapar. Depolama sonrası eşyalarınızı tam olarak daha önce aldığımız gibi teslim edilir.

Yanlış Fiyatlarla Karşılaşmayın

Ekstra ücretler, yanlış fiyatlar ödememenizi sağlıyoruz.

Sales Chart

245%

Müşteri Memnuniyeti

Google & Sosyal Medya Puanlamasına Göre

584

Kurumsal Müşteri

Kar ve Sosyal Sorumluluk Amaçlı Tüm Müşteriler

2500+

Bireysel Müşteri

2020 Raporlamasına Göre

Taşınırken Mükemmellik Sözü Veriyoruz

Yeni bir yer bizim için yeni insanlar ve hikayeler demek. Yolculuğunuzun ilk adımı ​​için Türkiye’de ve dünyanın 206 ülkesinde taşınmanız için buradayız. 21 yıldır yeni başlangıçlar için sizi özenle taşıyoruz.

“MCS Lojistik olarak her yeni günde zanaatımızı geliştiriyor ve müşterinin hayallerimizin ortağı olduğuna inanıyoruz.”

Ercan Ökten

MCS Lojistik Genel Müdürü

mcs lojistik logo
Let’s Move You Ingeniously!
Customer Excellence Representative
444 2 953
Teşekkürler! Taşınma talebinizi aldık ve en kısa sürede taşınmanızı planlamak için Müşteri Temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir.
Taşınma isteğiniz gönderilmeye çalışılırken bir hata oluştu. Lütfen sayfayı yenileyin ve tekrar deneyin. Ayrıca Recaptcha'yı onaylamayı unutmayın.
Hangisini Taşımak İstiyorsunuz?
Ne Taşımak İstersiniz?
Ek Hizmetler

We will back you as soon as possible after we got your request!